1pxOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Igły i strzykawki do mezoterapii i wypełniaczy

Igły i strzykawki do zabiegów medycyny estetycznej wykorzystywane są do zabiegów wykonywanych przez kosmetologów. Nasza hurtownia oferuje duży wybór igieł i strzykawek do mezoterapii igłowej, toksyny botulinowej – botoksu i wypełniaczy skóry stosowanych w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Igły wykorzystuje się także do przeprowadzania zabiegów Stylage M z lidokainą lub bez lidokainy.

Oferowane przez nas produkty są atestowane, sterylne i higieniczne zapakowane. Zapewniają wygodne wkłucie i precyzyjne wykonanie zabiegu. Igły i strzykawki mają różną pojemność, a znajdujący się w strzykawkach tłok pozwala na precyzyjne wstrzyknięcie preparatu.

Precyzyjne igły zostały zaprojektowane tak, by ułatwić wkłucie osobie wykonującej zabieg, a pacjentowi zminimalizować ewentualne dolegliwości bólowe.

Bezbolesne igły do mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa pozwala na nieinwazyjną poprawę wyglądu skóry przez nakłucie skóry na głębokość około 3 mm.

W mezoterapii wykorzystuje się także końcówki meso-relle, które nie tylko łagodzą odczucia bólowe, ale i wpływają na zmniejszenie krwawienia.

W hurtowni kosmetycznej BeautyNova oferujemy różne wielkości igieł, pozwalające na precyzyjne dopasowanie ich do rodzaju skóry. Igły wykorzystywane do mezoterapii igłowej muszą być nie tylko precyzyjne, ale i ultracienkie, ponieważ pozwala to na bezbolesne przeprowadzenie zabiegu.

KARTIDŻ DO URZĄDZENIA HYALURON PEN KARTIDŻ DO URZĄDZENIA HYALURON PEN
Producent: Inne
Cena: 20,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Strzykawka luer lock 10ml Strzykawka luer lock 10ml
Producent: Inne
Cena: 1,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Strzykawka luer lock 3ml Strzykawka luer lock 3ml
Producent: Inne
Cena: 0,60 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Strzykawka luer lock 5ml Strzykawka luer lock 5ml
Producent: Inne
Cena: 0,60 zł
szt.
1pxzobacz więcej
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium