Marka produktów o nowoczesnym i innowacyjnym podejściu do kosmetologii. Dzięki licznym badaniom klinicznym stworzono produkt zabiegowy przeznaczony dla osób z problemami starzenia się skóry, na widoczne zmarszczki, teleangiektazje, przebarwienia. Unikatowa kompozycja składników najskuteczniejszych składników aktywnych, pozwoliło stworzyć preparaty o bardzo silnym i kierunkowym działaniu. Bezpieczeństwo gwarantują liczne badania kliniczne.

Retix C 1 zabieg - Xylogic Professional

Retix C 1 zabieg - Xylogic Professional
Retix C 1 zabieg - Xylogic Professional

Retinol  w postaci stabilnego  i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje wydłużoną i zwiększoną   penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Obecna w ActiCell 40 : Witamina C 8%, w postaci lewoskrętnego steroizomeru kwasu askorbinowego  oraz  Antyoksydanty 30%,  wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią  skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w formule ActiCell 40 Retinol  2% wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 65,00 zł
szt.

Retix C komplet - Xylogic Professional

Retix C komplet - Xylogic Professional
Retix C komplet - Xylogic Professional

Retinol  w postaci stabilnego  i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje wydłużoną i zwiększoną   penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Obecna w ActiCell 40 : Witamina C 8%, w postaci lewoskrętnego steroizomeru kwasu askorbinowego  oraz  Antyoksydanty 30%,  wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią  skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w formule ActiCell 40 Retinol  4% wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 275,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium