EVOK50 2ml

Ocena: 0
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 269,00 zł 269.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zastosowanie Evok50® - 1x2ml:

 

- dla każdej osoby, chcącej pozbyć się oznak starzenia

 

- profilaktycznie jako terapia przeciwdziałająca powstawaniu zmian

 

Obszar zabiegu:

 

- twarz
- szyja

 

Częstotliwość:

 

Zaleca się początkowy pakiet trzech sesji zabiegowych w odstępach jednego miesiąca, a następnie, w razie potrzeby, sesje podtrzymujące w wymiarze 1 sesja co 2-3miesiące.

 

Wskazania:

 

- biostymulacja regeneracji skóry twarzy i szyi

- odwodniona, przesuszona lub wiotka skóra

- narażona na promieniowanie UV, działanie klimatyzacji

- z rozstępami, przebarwieniami, jako terapia wspomagająca inne metody leczenia

- terapia przygotowująca do zabiegów z użyciem wypełniacza

- terapia skojarzona z mezoterapią bezgiłową JPX3 bio


Skład Evok50®:

 

HA o stężeniu 2.5% zatem w strzykawce znajduje się 50mg HA/2ml

Evok50 jest wytwarzany podobnie jak Ejal40 z łańcuchów o jednakowej długości  1.6 miliona Daltonów

Zawartość aminokwasów w strzykawce 2ml: glicyna 17mg, prolina 16mg, lizyna 14mg, hydroksyprolina 18mg.


Opis produktu:

Evok50® to materiał medyczny klasy III z certyfikatem do injekcji. Biostymuluje regenerację skóry twarzy i szyi wskazującej oznaki starzenia lub profilaktycznie jako terapia przeciwdziałająca powstawaniu zmian. Evok50 jest wytwarzany podobnie jak Ejal40 z łańcuchów o jednakowej długości  1.6 miliona Daltonów.  Sposób podawania: klasyczna mezoterapia lub tak samo jak Ejal. W tym drugim przypadku należy zadbać o rozmasowanie bolusa bo produkt jest gęsty.

Technika iniekcji powinna być dostosowana do planowanego efektu zabiegu, obszaru skóry poddawanego terapii i zaawansowania zmian w tym obszarze. Zalecane jest stosowanie igieł od 27G do 30G. Należy wstrzyknąć EVOK50 śródskórnie, na średnią głębokość. Skóra wykazująca duże zaawansowanie zmian powinna być ostrzykiwana techniką liniową lub mikrodepozytów. Po wstrzyknięciu lekarz może wykonać lekki masaż w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu.

Profilaktycznie oraz w niewielkim lub średnim zaawansowaniu zmian doskonały efekt można uzyskać stosując minimalnie inwazyjną technikę BRP, polegającą na podaniu bolusów 0,2ml EVOK50 w cztery tzw. BioRevitalization


Technika BRP oferuje natychmiastowy efekt napięcia i wygładzenia skóry zachowując długookresowe, bioregeneracyjne działanie preparatu. Minimalna traumatyzacja (tylko 4 wkłucia po każdej stronie twarzy) powoduje, że zabieg idealnie mieści się w tak popularnej obecnie kategorii „zabiegów lunchowych”.

Evok50 jest produktem bezpiecznym ze względu na brak jakichkolwiek „wzmacniaczy” chemicznych, które mogą powodować działania niepożądane. To czysty kwas hialuronowy, który wzmocniony efekt osiąga poprzez właściwą selekcję długości łańcuchów i odpowiednie właściwości reologiczne. Ekonomiczny i przyjazny dla środowiska. Produkowany we Włoszech i posiadający certyfikat CE dla wyrobu medycznego.

 

Zawartość opakowania:

 

- jedna strzykawka Evok50® 1x2 ml

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium