HALYX 1 x 2ml

Ocena: 1px 1px 1px 1px 1px 0
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 159,00 zł 159.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni

1px Opis

Bio-rewitalizujący produkt przywracający funkcje fizjologiczne skóry i poprawiający jej zagęszczenie poprzez przebudowę macierzy pozakomórkowej, dzięki stymulacji aktywności fibroblastów i tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny. 

HA-LYX jest biostymulatorem na bazie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej (1,0 - 1,5 x 10 6 Dalton), wytwarzanych przez bakterie Streptococcus equi, przygotowany w stężeniu 40 mg / 2 ml w fizjologicznym, sterylnym, biodegradowalnym i izotonicznym buforze.

Wskazania 

  • Pogrubienie warstwy rogowej naskórka (działa zmiękczająco, a także zmniejsza przebarwienia)
  • Zmiana elastyczności włókien skóry (zmarszczki)
  • Naprawa tkanki skórnej, w przypadkach blizn po urazach powierzchownych skóry (np. trądzik, blizny i rozstępy)
  • Zabieg może być stosowany w każdym wieku i ma na celu poprawę nawilżenia i elastyczności skóry twarzy lub innej części ciała
Działanie 
  • Reintegruje poziom kwasu hialuronowego (HA) poprzez przeciwdziałanie jego naturalnej utracie w wyniku procesu starzenia. Jest wskazany w zabiegach odmładzających skórę oraz w zapobieganiu uszkodzeniom skóry pod wpływem działania słońca.
  • Wzmacnia macierz pozakomórkową, która rewitalizuje już odwodnioną i zniszczoną skórę przez starzenie i ekspozycję na słońce.
  • Zwiększa zdolność biosyntezy fibroblastów poprzez indukcję regeneracji optymalnego środowiska fizjologicznego, poprawę aktywności komórkowej, nawodnienie i syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Kompozycja 

Hialuronian sodu 40 mg/2 ml, chlorek sodu, dwuwodny dwuwodorofosforan sodu, dwunastowodny dwuzasadowy fosforan sodu, woda klasy WFI.

Protokół stosowania 

Sesję należy wykonać co 7/15 dni lub co miesiąc, w zależności od starzenia się skóry. 

Wykonuj od 6 do 10 sesji rocznie.

Odnawiane co roku.

Dawkowanie 

Użyj 1-2 strzykawek do podania od 0,1 do 0,05 cm3 na bąbel.

Stabilność 

Produkt jest stabilny w temperaturze pokojowej 8°/25° i sterylizowany wilgotnym ciepłem, rozkład średniej masy cząsteczkowej roztworu pozostaje niezmieniony.

Stabilna zmienność masy cząsteczkowej w roztworze przyczynia się do ogólnej stabilności produktu.

Mikroponfi

Igła 30G ½

Możesz uzyskać dobrą korekcję niedoskonałości skóry za pomocą technologii liniowej lub serii microponfi. Aby zwiększyć efekt rewitalizujący można wykonać dodatkowe podanie liniowe, równoległe do powyższych lub mikroponfi rozproszone. Kwas hialuronowy poprawia kruchą i mniej elastyczną tkankę.

Metoda

Punkty BAP

Opakowanie 

Ampułkostrzykawka 1 x 2ml

1px Opinie o produkcie (0)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium