1pxOpcje przeglądania
Promocja

Frezarki do manicure i pedicure

Frezarki do manicure i pedicure są urządzeniami stanowiącymi wyposażenie gabinetów kosmetycznych zajmujących się pielęgnacją i stylizacją paznokci. Do frezarek wykorzystuje się różne końcówki, zwanymi frezami, które pozwalają na usunięcie lakieru hybrydowego, skórek wokół paznokcia lub warstwy zrogowaciałego naskórka. Wygodna rączka frezarki pozwala na stabilną pracę.

Frezarka do manicure zastąpi wiele tradycyjnych akcesoriów: pilniczek, cążki, nożyczki. Z kolei korzystając z frezarki do pedicure, można zrezygnować z tradycyjnej tarki do stóp. Minimalizują także używanie wacików i acetonu do paznokci. Frezarki do pedicure są także niezastąpione przy problematycznych paznokciach, ponieważ różne wielkości głowic frezów pozwalają na wykonywanie precyzyjnych ruchów.

Korzystając z profesjonalnych urządzeń, znacząco zostaje skrócony czas zabiegu. Frezarki z pochłaniaczem pyłu nie pozwalają, by spiłowane drobinki unosiły się w powietrzu, dodatkowo pozwalają utrzymać porządek stanowiska do wykonywania zabiegów na dłoniach i stopach.

Z frezarek można także korzystać w warunkach domowych.

Jak dbać o frezy do frezarki?

Frezy do frezarek do manicure i pedicure powinny być wykonane z trwałych materiałów, ponieważ zapewnia to bezpieczną i szybką pracę. Frezy ceramiczne, diamentowe i karbidowe są wielokrotnego użycia i można je sterylizować w autoklawach do salonów kosmetycznych, zapewniających higienę i blokujących przenoszenie się bakterii na pozostałe akcesoria kosmetyczne.

Nakładki i kapturki na frezy są jednorazowe i po wykonanym zabiegu manicure lub pedicure należy je wyrzucić.

Frezarki

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium