Kosmetyki do rollera

Roller jest alternatywą dla mezoterapii igłowej. To urządzenie pozwala na wykonanie mezoterapii mikroigłowej i wprowadzeniu pod skórę profesjonalnych kosmetyków, przynoszących natychmiastowy efekt. Roller to rolka z igłami tytanowymi, które wykonują na skórze mikronakłucia, przez które może wniknąć preparat do mezoterapii.

Zabieg przeprowadzony przy pomocy rollera jest bezpieczny, skuteczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pomaga w nawilżeniu, odmłodzeniu i ujędrnieniu skóry. Kosmetyki do rollera powinny zostać dobrane w gabinecie kosmetycznym przez kosmetologa.

Czy roller można stosować samodzielnie?

Pierwszy zabieg z wykorzystaniem rollera warto wykonać w gabinecie kosmetycznym. Doświadczony kosmetolog przeprowadzi zabieg, oceni stan skóry i da wskazówki, jaki roller wybrać i jak wykonywać zabieg w warunkach domowych. Dobierze także odpowiednią ampułkę do mezoterapii, która będzie odpowiadała potrzebom skóry.

Po zabiegu z wykorzystaniem rollera ważna jest także odpowiednia pielęgnacja skóry – warto posłuchać rad specjalisty i zaopatrzyć się w kosmetyki profesjonalne, podtrzymujące efekt zabiegu.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium