5 akcesoriów niezbędnych do przedłużania rzęs

5 akcesoriów niezbędnych do przedłużania rzęs

Akcesoria, które są niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego przedłużania rzęs to cała gama narzędzi i produktów, z których każdy odgrywa ważną rolę w efektownym końcowym wizerunku. Elementy potrzebne do przeprowadzenia tego zabiegu to:

  • Pęsety do rzęs – stanowią podstawowe narzędzie pracy każdej stylistki. Aby pęseta była wygodna, powinna być lekka, wykonana z trwałego materiału i pozwalać na precyzyjną pracę. Warto zwrócić uwagę na urozmaicone kształty pęset, które są dopasowane do różnych metod pracy.

  • Produkty do separacji rzęs – najczęściej przyjmują formę płatków kolagenowych lub taśm piankowych. Odgrywają bardzo istotną rolę w całym procesie, ponieważ bez całkowitego odseparowania rzęs górnych i dolnych nie można rozpocząć aplikacji.

  • Cleaner – to preparat w płynie, którego zadaniem jest odtłuszczenie i oczyszczenie naturalnych rzęs. Jego skuteczne działanie wpływa na trwałość wykonywanej aplikacji.

  • Primer – to kolejny płynny preparat, który ma za zadanie zwiększać przyczepność rzęs.

  • Profesjonalny klej do rzęs wraz z podstawkąprofesjonalne kosmetyki do salonu kosmetycznego obejmują kleje z grupy cyjanoakrylowych w kolorze czarnym. Wybierając klej, należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak tempo pracy i warunki panujące w pomieszczeniu, w którym będzie przeprowadzana aplikacja. Do kleju dobieramy również podstawkę, która może mieć formę kamienia nefrytu, szkiełka lub pierścionka – wybór zależy od indywidualnych preferencji.

Zalecamy korzystanie z profesjonalnych produktów do przedłużania rzęs oferowanych przez znane firmy, które gwarantują bezpieczeństwo klientki oraz komfort pracy stylistki.

Bogaty wybór rzęs

Musimy pamiętać, że przy zabiegu przedłużania rzęs, poza wieloma akcesoriami, najważniejszy jest odpowiedni wybór rzęs. Dobierając je indywidualnie do stylizacji oczu konkretnej osoby trzeba zwrócić uwagę na ilość skrętów, grubość oraz długość. Tylko właściwie dopasowane rzęsy pozwolą uzyskać estetyczny efekt, zapewnią trwałość stylizacji i nie wpłyną negatywnie na kondycję naturalnych rzęs.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium