Pięć zalet lakierów hybrydowych  

Pięć zalet lakierów hybrydowych  

Usługa manicure i pedicure hybrydowego nie traci na popularności w salonach kosmetycznych już od wielu lat. Coraz więcej osób decyduje się także na stosowanie hybryd samodzielnie, w domowych warunkach. Lakiery utwardzane w lampach UV wprowadziły całkowitą rewolucję w dziedzinie stylizacji paznokci, pozwalając na czynienie z ich płytek istnych dzieł sztuki, znacznie wydłużyły także trwałość efektu końcowego. Co jeszcze sprawia, że tak wiele osób decyduje się na manicure i pedicure wykonywany właśnie tą metodą?

Powody, dla których warto zdecydować się na hybrydę 

  1. Po pierwsze, używanie lakierów hybrydowych pozwala na osiągnięcie trwałego i długo utrzymującego się efektu. Starannie wykonane stylizacje odznaczają się bardzo eleganckim i estetycznym wyglądem.
  2.  Po drugie, dzięki technice utrwalania lakieru w lampie UV, proces malowania paznokci może trwać bardzo krótko. Ekspresowy jest także czas schnięcia lakieru, pozwala on na uniknięcie powstawania irytujących odprysków i obtarć charakterystycznych dla tradycyjnego manicure.
  3.  Ponadto, duży wybór kolorów oraz specyfika hybryd pozwala na wykonywanie na paznokciach ciekawych zdobień i różnorodnych eksperymentów kolorystycznych.
  4. Lakiery hybrydowe odznaczają się także bardzo długim okresem ważności. Dopóki pozostają w szczelnym opakowaniu chroniącym je przed promieniami światła, mogą zachować swoje właściwości znacznie dłużej niż tradycyjne lakiery.
  5. Trwałość hybryd (mogą się one utrzymywać na paznokciach nawet przez 2 tygodnie!) oraz ich twarda struktura okazują się bardzo pomocne dla osób zmagających się z nawykiem obgryzania paznokci i skórek. Piękny manicure staje się bowiem dodatkową motywacją w walce z tym niewdzięcznym przyzwyczajeniem.

Ściąganie hybryd – obalamy mity 

Niektóre osoby wstrzymują się od wypróbowania manicure lub pedicure hybrydowego ze strachu przed „zmywaniem” hybryd. Krąży bowiem niesłuszne przekonanie, że przy zdejmowaniu lakieru hybrydowego płytka paznokcia ulega zniszczeniu, pozostawiając po sobie efekt zaniedbanych dłoni. Nic bardziej mylnego! Otóż przy zdejmowaniu profesjonalnych lakierów hybrydowych zgodnie z zaleceniami producenta płytce paznokcia nie powinna dziać się żadna krzywda.  Co więcej, wiele osób chwali sobie tę metodę malowania paznokci właśnie z uwagi na odżywiające i wzmacniające właściwości stosowanych lakierów. Polecamy zatem przekonać się o zaletach hybryd na własne oczy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium